Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
allegro, czyli szał jesiennych zakupów |:

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

allegro, czyli szał jesiennych zakupów |:

zasiadam przed kompem, odpalam winampa. Paprika Korps "Crowd".. zbliżają się koncerty, więc i co do samej Papriki mnie naszło. na poprzednim ich koncercie się nieźle wybawiłam, więc wchodzę na ich stronę na dział koncerty. pewnie nic z tego nie będzie, ale z czystej ciekawości sprawdzam.. listopad.. Kielce.. szlag |: .. i już miałam zacząć rozpaczać nad tym tragicznym faktem, że do Kielc dojechać nie dam rady, kiedy to mój zwrok przyciągają znajdujące się linijkę wyżej litery układające się w znajome słowa. i oto czystym przypadkiem Marta wyczytała o koncercie odbywającym się 8 listopada w... PANOPTICUM. pozytyw. ojj tak (: będzie się działo (: [hope so..].
a kolega z Koszalina nie żartował. przyjedzie. śmiesznie (-%
i w związku z tymi oto imprezami postanowiłam zakupić sobie trampki. już wcześniej to planowałm, a teraz to raczje konieczność, bo poświęcanie białych adidasów byłoby głupotą. początkowo miały to być zwykłe półdługie trampy do 20 plnów. dziura budżetowa jak diabli, a mi też nie zależy. tanie trampki i tyle. co znalazłam? tanie były obrzydliwe, a te w miarę ładne 42-49 plnów. wróciłam więc do domu i zaczęłam przeglądać allegro. a tak (: tylko, że zamiast butów wygrzebałam z 10 różnych szali. znudziły mi się tamte, więc jakaś odmiana by się przydała. trampek też szukałam. i znalazłam. i to ile. i na jakich się skończyło? a .. 100 plnów.. bo ładne, nietypowe i takie... takie dla mnie.. więc zamówiłam. i co? i jeszcze te i tamte. bo ładne i tanie. [nówki conversy za 20 plnów to rozbój w biały dzień (: ].. i.. i nie wiem.. szukam sponsora..
poszłam spotkać się z A wczoraj. no i co? portfela nie potrzebuję, bo przecież tylko w parku będziemy siedzieć. papierosów też nie, bo mi się skończyły i w ogóle nie mam na nie kasy (: .. komórka, grajek i inne bzdety.. jedna za mała, druga za duża... inna znowu nie pasuje.. jakaś nowa? ... no co ja za to mogę, że czasem wychodzi ze mnie rasowa baba? .. nie wiem skąd wezmę kasę na to wszystko.. ale coś się wykombinuje. a jak mi odstrzeli coś to i drugie trampki zamówię |:
a teraz biegnę na pks.. muszę się dostać do katowic na spotkanie z forum.. z ludźmi z takim samym pierdolcem psychiczno-fizycznym jak mój (; 13 w jedną 13 w drugą, a i tam o suchym pysku siedzieć nie mogę.. wolę nie podliczać ile kasy mi zejdzie do tylko połowy listopada, bo jeszcze się okaże, że a minusie jestem, a przede mną jeszcze osiemnastka |:
ehhh... czasem ciężko być rasową babą...

m. 15/10/2006 10:01:12 [Powrót] KomentujA ja postanowiłem do końca roku zaciskać pasa. Bo i cel szczytny, i jakoś tak nawet nie mam ostatnio mieru na allegro;) Empik też omijam, bo książki wyjątkowo czekają w kolejce...jednym słowem, wszystko się dobrze składa :)
mafef 16/10/2006 10:56:21
| brak www IP: 195.34.211.129

Ale potem jaka radocha ;)..!
Islandia 16/10/2006 01:04:24
| brak www IP: 83.28.178.117

Heh, ciężko ciężko ;) Ja też mam dużo rzeczy do kupienia, tylko mi jakoś kasy brak i kombinuję skąd ją wytrzasnąć ;) A trochę mi jej trzeba ;D

PS ta akcja, którą opisałaś u mnie jest świetna ;D Prawie się popłakałam ze śmiechu ;D
videl 15/10/2006 11:52:54
| brak www IP: 83.5.7.70