Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

...

... aa chora jestem.. tzn chora.. o ile kaszel i smakranie krwią można nazwać chorobą, to właśnie to mam.. mała kwarantanna - zostaję w domu. poprzedni weekend spędziłam w domu.. od poniedziałku każdy dzień wygląda tak samo. nie dzieje się nic. czekam na sobotę, bo przy odrobinie szczęścia wypadnie w końcu ta sesyjka na mieście po zmroku.. oby..
ostatnio wydarzyło się coś, co zamieszało mi w głowie.. ale może od początku.. żeby łatwiej to było zrozumieć wybiegnę kilka miesięcy wstecz..
M jest moją hm.. powiedzmy, że jest moją przyjaciółką [powiedzmy, bo mimo, że stanowczo zbyt często mnie zawodzi - sama się tak nazywa i przystaje przy tym, że mnie kocha... niech będzie więc i tak.]. A jest moją dość dobrą kumpelą. i jest też D.gdzieś w maju br. M zaczęła się spotykać z D. zostali parą. ale jak to z M bywa - po jakimś czasie znowu uznała, że nie potrafi się zaangażować w nic głębszego, więc zerwała. w dość dziecinny sposób, bo stchórzyła. co jej nie usprawiedliwia, ale mniejsza z tym. w tym czasie A była z B, ale oni też ze sobą skończyli. cała czwórka się zna. M się odcina, A i B zostają przyjaciołmi [nie na długo..], a D po jakimś czasie wiąże się z A.
i tu teraz wypadałoby przedstawić całą historię A i jej facetów, ale życia by mi na to nie starczyło. powiem więc krótko - ona się napali na jakiegoś, on na nią poleci, ona się zakocha, on się zakocha. ona się odkocha, on jest zakochany dalej. ona znajduje kolejnego, on o niczym nie wie. ona go uświadamia i zrywa z nim, on cierpi. z tym kolejnym jest tak samo jak z poprzednikiem...
nie muszę więc chyba mówić, że wszyscy, którzy A znają wiedzieli jak to się skończy. no i się kończy, bo A wczoraj oznajmiła mi, że ma ochotę na romans z innym D [imiennik]....
nie lubię, kiedy ktoś o moich dobrych znajomych mówi "suka", "szmata", albo "kurwa"... ale jak się tu dziwić?...... rzygać mi się chce i najchętniej to bym A przypierdoliła, żeby wreszcie przejżała na oczy, a tak mogę jedynie stać z boku i obserwować jej wybryki. bo niby co zrobię? znajdę D i powiem mu co się dzieje?... bez sensu. zwłaszcza, że pomijając zdjęcia i opowieści, których się nasłuchałam mnóstwo zarówno od M jak i od A - widziałam chłopaka dwa razy w życiu, z czego pierwszy raz z daleka i dopiero za drugim razem zostaliśmy sobie przedstawieni..
z drugiej jednak strony szlag mnie trafia, jak sobie pomyślę, że zostanie ponownie zraniony. a chłopak jest naprawdę bardzo w porządku..
lubię A. naprawdę ją lubię. szkoda tylko, że jest tak toksyczna pod tyloma względami.. szkoda.. naprawdę szkoda..

m. 5/10/2006 20:09:23 [Powrót] KomentujPrawdziwy przyjaciel potrafi pocieszyć i przypier....ć kiedy trzeba..
Ale nie znam waszych relacji więc się nie wtrącam :P
Islandia 8/10/2006 23:31:07
| brak www IP: 83.28.249.80

znam podobną osobę.. normalnie jak modliszka- połyka osobę a serce wypluwa jak pestkę.. i co zrobić..?
nutty 8/10/2006 08:50:58
| brak www IP: 83.23.134.51

Takie sytuacje lubię nazywać konfliktem tragicznym. Co zrobisz, będzie źle, czego nie zrobisz, też będzie źle. I co tu wybrać? Niestety nie umiem nic ci doradzić. Mam taką znajomą, taką jak opisana przez ciebie A, ale wolę nie wiedzieć co i z kim robi. Lepiej stać z boku... Przynajmniej ja tak myślę. Chyba coś zaczynam mieszać ;) To ja kończę. Pozdrawiam. Może A przejrzy w końcu na oczy... Trzymaj się ciepło ;)
videl 5/10/2006 20:30:52
| brak www IP: 83.5.54.185