Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

...

trzebaby jakąś notkę może na zakończenie tych wakacji.. tylko proszę niech mnie nikt nie pyta jak mi minęły. szczerze mówiąc to nie wiem. na pewno nie tak, jakbym chciała. nie mogę też powiedzieć, że mi się nie podobało. w końcu wyjechałam kilka razy na miasto - zdarzyło się też trochę wyjazdów na troszkę dłużej. było kilka imprez i drobniejszych popijaw, był wakacyjny romans. no, ale były też dni kompletnego załamania, dołów i nieziemskich nudów. i tak oto może się rozpocząć sentymentalny wywód. ee... nie tym razem (;
zatem mamy ostatni dzień wakacji, a ja.. spędzam wieczór w domu, zza pleców dochodzą dźwięki daremnego Blue Caffe z jeszcze bardziej daremnego radia Zet, gdzieś w oddali pali się świeczka zakłocając mój spokój niespokojnymi płomieniami rzucanymi w stronę mojego oka, które co chwila muszę z niewiadomych przyczyn kierować w tąże świeczkę..
nie miałam pożegnania wakacji ani dziś ani tym bardziej wczoraj. niestety..ale co się odwlecze to nie uciecze - jutro też jest dzień (;
co do piątku... miałam się spotkać z Wu i pojechać po tym do Krakowa. jak było? spotkać się miałam z Wu, następnie szpital, A z Wisły, M ze skoczowa, a Kraków?... cały czwartkowy wieczór miałam przeczucie, że Z napisze, że jednak wraca do cieszyna, więc spotkamy się już tu? i jak? po raz kolejny kobieca intuicja mnie nie zawiodła - napisał gdzieś przed 4 nad ranem. może to i lepiej, bo na pełny portfel nie mogę narzekać. tak więc spotkałam się z A i M. do szpitala [chwała Panu] nie poszłam, a z Wu spotkałam się wieczorem standadrowo w Targowej. ku mojemu jakże ogromnemu zdziwieniu - nie posiedziałyśmy nawet dziesięciu minut jak zjawił się Z. nie wiedzieliśmy o sobie. a jednak (; tak więc wieczór wynikł dość spontanicznie. bez dziur w pamięci, za to z dziurą w nodze - uroki posiadania nowych butów.
wybrałam się z Ojcem na Targi Staroci. kupiłam m. in. cynowy pierścionek w kształcie róży. za złotówkę. kicz jak rzadko. ale co mi tam (: jako rasowa [momentami] kobieta i córka naciągnełam go też na wazon. taki sobie niby ot wazon? pomarańczowo różowe art deco z lat 70. idealny do korytarza, który w końcu to ja [niedoszła architektka wnętrz] mam urządzić. nie wiem po co o tym piszę... jakaś taka nieodparta chęć pochwalenia się ;p
chaotyczna ta notka.. na odpieprz.. na siłę.. trudno..
męczy mnie myśl, że ta osoba chce być już tylko i wyłącznie przyjacielem, a ja, mimo, że tego nie okazuję - chciałabym, żeby znów była tak jak wtedy.. męczy mnie to jak cholera..

m. 3/09/2006 19:48:32 [Powrót] KomentujMoja rada: zadziałaj. Spróbuj, zawalcz. To że się ewentualnie sparzysz to pikuś przy tym że będziesz się zastanawiać co by było gdyby. Ważne żeby móc sobie powiedzieć jak niejaki McMurphy: przynajmniej, kurwa, spróbowałem ;)
Ja wakacje zacząłem dzisiaj. Całe dwa tygodnie :D
mafef 8/09/2006 02:38:10
| brak www IP: 195.34.211.129

Co do wakacji, ja ich nie żegnam. Nie mam na to nastroju :/ A co do tej osoby... Moze zostaw to na razie tak jak jest. Samo kiedyś może coś wyjdzie z tego... Nie wiem. Jakoś teraz nie udzielam rad bo sama ich potrzebuje :/ A zreszta. Nie zwracaj uwagi na to co piszę ;)
videl 4/09/2006 13:14:54
| brak www IP: 83.5.19.158

ależ my rozmawiamy ze sobą. i to w miarę często. co do uczuć wolę nie okazywać, bo wiem, że się sparzę. a w każdym bądź razie teraz.. pożyjemy zobaczymy. najwyżej w końcu mi przejdzie.. (:
m^ 4/09/2006 00:06:02
| brak www IP: 83.19.34.146

Porozmawiaj z tą osobą?
Ja tam wychodzę z założenia, że lepiej rozmawiać niż nie rozmawiać.
Ale może się mylę...
Islandia 4/09/2006 00:04:07
| brak www IP: 83.28.236.191