Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
wtorek (-%

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

wtorek (-%

dzień zaczął się bardzo niepewnie. obudziłam się lekko zmarznięta, co o tej porze powinno być dość dziwne, nawet śpiąc pod samą poszwą. włosy nie zdążyły wyschnąć, za oknem szaro, ja sama jakaś padnięta. i nagle sobie przypominam, jak zaplanowany mam dzień. to też wstałam, wzięłam prysznic, poczym poszłam skołować jakieś pomidory na śniadanie. rodzice pojechali na zakupy, więc mogłam się spokojnie poobijać. zanim wrócili, mokre włosy na mojej głowie zamieniły się w wygniecionego barana, ....a za ognem w miarę się rozjaśniło... rzucili kopertą, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, gdyż zaznaczyć muszę, że rzadko zdarza mi się dostawać jakiekolwiek listy/przesyłki [chyba, że coś zamawiam].. kwadratowa koperta...? E. przesłał płytkę. ...rozjaśniło się jeszcze bardziej... wchodzą oboje do pokoju i.. dostałam kolejną książkę. szok? jak cholera. ...rozjaśnia się jeszcze bardziej... nawet o tym nie myślałam.. cholernie miło.. tylko kiedy ja to wszystko przeczytam? przecież ten bat ma 553 strony o_O plus niecałe 300 z poprzedniej plus dwie płyty. już zrobiło się w miarę ciepło. siadam więc przed kompa, zapuszczam płytkę. ...czyżby upał?... wchodzę na gg - K, z którym miałam iśc dziś na miasto [tak to jest, kiedy facet nie potrafi sam sobie wybrać i kobiecej ręki potrzebuje (-% ]. umawiamy się, poczym wracam do swoich zajęć. dzwoni, że będzie za 15 minut. ubieram się i wychodzę..
...matko ale duszno... (-%
===
zakończenia nie będzie, bo było popioeprzone, poza tym mamy dopiero niecałą 16.30, a ja właśnie biegnę na autobus -> spontan do Skoczowa (:
O/

m. 1/08/2006 16:27:37 [Powrót] KomentujBusy day ;)
Islandia 2/08/2006 01:09:02
| brak www IP: 83.28.213.89