Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
.

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

.

wstałam dziś wcześniej tak, jak sobie obiecałam kilka notek temu (-% fakt, że nie była to czwarta, a słońce i tak było za chmurami, ale na polu i tak było cudnie. w powietrzu było czuć zbliżający się deszcz. i nie myliłam się. spadł dokładnie o 6.40 - 35 minut po moim powrocie. siedziałam więc w oknie i rozkoszowałam się tym widokiem. już od tego momentu byłam święcie przekonana, że taki stan utrzyma się przez cały dzień, a może i dłużej. niestety. tym razem [jak i prawie za każdym] myliłam się. ja jako osoba zdecydowanie zimnolubna stanowczo protestuję wszelakim upałom w miejscu, w którym przebywam. Nie widzę żadnej przyjemności w skracaniu do minimum każdego wyjścia z domu, żeby po powrocie tak czy siak konać ze zmęczenia i przegrzania. szczyt masochizmu (:
jutro ostatni oficjalny dzień roku szkolnego [chwała Panu].. dla mnie on się wprawdzie skończył ponad tydzień temu, ale iść trzeba.. chociaż po takie świadectwo, to nie wiem czy w ogóle warto tyłek z łóżka ściągać (; jedyny pozytyw, jaki widzę, to pożegnanie kilku osób [nie mam tu nikogo konkretnego na myśli] na całe dwa miesiące no i oczywiście standartowe piwo dla uczczenia owej sytuacji, a także świadomości możliwości opieprzania się przez całe osiem tygodni (; kolejnym pozytywem mogłoby być zbliżające się Święto Trzech Braci [na pamiątkę założenia naszego cud miasta (-% ]. mogłoby. ale nie jest. i to bynajmniej nie przez dojrzewanie, jak to znajomy określił. ja wiem, że za dzieciaka nawet disco polo było czadowe [dla kogo kogo dla tego kogo (-% ], ale to co się z naszym świętem z roku na rok dzieje, to już lekka przesada... Tercet Egzotyczny?! ja podziękuję.. nie moje klimaty.. jedyne, co mnie w tym roku interesuje, to jak zawsze - sztuczne ognie nad Olzą. pewnie pomijając wieczorne łażenie po mieście z piwem w łapie na tych tylko ogniach się skończy.. żałować nie będę, jest przecież mnóstwo innych opcji na weekend. np Skoczów i Kapicówka, na której nie byłam od dwóch lat.. a tak cudnie wygląda nocą... <:
ostatnio za dużo myślę. to myślenie moje mnie przytłacza, zwłaszcza, że zazwyczaj jest pesymistyczne. nie widać? a po co mam to z siebie wylewać litrami na innych?


m. 22/06/2006 21:59:22 [Powrót] KomentujTeż tak mam... I wolę moje myśli czasem zachowac dla siebie... WAKACJE!!!! ;D
videl 23/06/2006 13:39:11
| brak www IP: 83.5.18.219

Też tak masz? Z tym myśleniem?
Tylko, że ja przelewam..
Islandia 23/06/2006 02:08:04
| brak www IP: 83.28.234.128