Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

...

Chwyciłam za słuchawkę pierwszy raz od... nie pamiętam.. miałam chwycić za nią po osiemnastej, bo taniej.. ale chwyciłam wcześniej i wystukałam numer do Kielc. Do SiS. To miało być pięć minut rozmowy. Przedłużyło się niemalże siedmiokrotnie, bo ponad pół godziny rozmawiałyśmy.
Nie widziałyśmy się miesiąc i nie wiadomo kiedy się zobaczymy ponownie. Jutro? Przy dobrych wiatrach nie jest to wykluczone. Przy dobrych. A ostatnio wiatry mamy średnio dobre, a momentami nawet fatalne można by powiedzieć. Tak więc zobaczę ją jutro, albo.. albo nie wiem kiedy.. może to być nawet za niecały miesiąc..
A ja.. tęsknię.. zawsze w głupich łańcuszkach w polu "najgorsze uczucie" wpisywałam "tęsknota".. tak często jej ostatnio doświadczam.. tak, że najchętniej rozerwałabym się na kilka częsci i każdą z nich wysłała do innej osoby, miejsca, wydarzenia..
====
Denerwują mnie ludzie rzucający propozycje, a póżniej nie dotrzymujący ich... co mi z tego, że on zaproponował współpracę, skoro i tak rozmowa już nigdy do tego nie wróci?.. zaraz chyba przestanę się nastawiać na cokolwiek, na czym mogłoby mi zależeć.. Zaraz w ogóle przestanę wierzyć innym. Choć to dziwne jest w moim przypadku akurat.. A może i normalne.. Zaufam za pierwszym już razem. Łatwo. Jeśli się zawiodę - przebaczę, ale nie zaufam drugi raz.
====
Ostatni dzień obowiązkowego łażenia do szkoły. Wraz z nim pojawiły się bardziej realne plany.. Za niecałe dwa miesiące wyjazd nad morze, jeśli starczy finansów, za niecały miesiąc wyjazd do Kielc - obowiązkowo przez Kraków, bo przeciez M. Wiem jak mu zależy i jak bardzo czeka na to spotkanie. Bo w końcu po sześciu latach takiej znajomości.. trudno się dziwić. Nie żebym ja się na to nie cieszyła. Właśnie cieszę się jak głupia. W końcu dla mnie też sześć lat nie jest bez znaczenia..
złożyłam zamówienie na kolejne koraliki.. stawka wyższa - tym razem 200 zł.. ceny, więc będą wyższe i niech mi ktoś powie, że kolczyki srebrne za 20 zł to dużo, to zatułkę tymi oto ręcoma, tymi samymi, którymi właśnie piszę te słowa.. Jeśli bransoletka z kryształu górskiego może kosztować 87zł [skandal! była warta ze 20zł!] to i moje kolczyki będą droższe.. bo za 20 zł to ja sobie mogę posrebrzane sprzedawać, a nie srebro..
Boli mnie głowa.. mam popsute gardło i mówienie.. i kiedy ja na to piwo pójdę? (:
czy ja majaczę? bo coś mi się wydaje, że coś niespójna ta notka o_O
====
- mam nadzieję, że z Anią nie rozmawiałaś długo..
- nie...
(-%

m. 14/06/2006 18:16:23 [Powrót] KomentujSpójna jest, spójna :).. A nawet jeśli by nie była, to możesz sobie na to pozwolić, bo to Twój blog;)!
Wiara w ludzi często nas zawodzi.. ja w sobie mam dawkę sceptycyzmu zawsze.. chociaż nie zawsze się przydaje.
Cóż to za kolczyki :>?! Pokaż, pokaż, pokaaaaż :>..!
Słoneczny dzień.. w sam raz na piwo ;).. mimo, że mnie też gardło boli :P
Islandia 16/06/2006 09:42:10
| brak www IP: 83.28.192.153

notka wcale nie jset niespójna :] przynajmniej dla mnie ;) ty tęsknisz za siostrą, a ja musiałabym się zastanowić, czy tęsknię za swoją... a co do bólu gardła to mogę cię pocieszyć, bo też ostatnio zdycham z tego powodu :) Trzymaj się ;]
videl 15/06/2006 18:35:30
| brak www IP: 83.5.69.113