Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
ziaff

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

ziaff

Kolejny dzień pełen stresu za mną. Ile razy jeszcze będą trzęsły mi się ręce? Jeszcze ponad dwa tygodnie. Dopiero po nich poznam swoje plany na wakacje - komis-dwa komisy albo wolne. Szkoda gadać..
Ławka w parku, wokół znajomi, a z fontanny dobiega przyjemny plusk wody. Wokół niej biegają dzieciaki. Jeden z nich podjeżdza do nas na swoim małym rowerku i prosi mnie o papierowy statek. Składam mu ten statek. Pojechał, lecz chwilę później wrócił ze swoim stateczkiem. Chce jeszcze żagiel. No to składam mu ten żagiel. M pyta go o rower - mały się zgadza i biegnie do fontanny pobawić się nową zabawką [już pominę komiczny widok M śmigającej po parku na małym dziecięcym rowerku wyglądem przypominającym lowridera] zapominając o bożym świecie.. M jeździ nadal, mały się bawi, my siedzimy na ławce. M się znudziło, ułożyła rower przy ławce i zajęliśmy się rozmową. A małego nie ma.. Bawi się nadal przy fontannie. To niesamowite dziecięce zaufanie do wszystkich. Przecież również dobrze możnaby ten rower zabarać ze sobą i komuś sprzedać.. A on się nawet nie przejął kiedy do niego podeszłam powiedzieć, że idziemy i nie możemy już pilnować jego roweru..
Gdyby ludzie mogli sobie tak zaufać..
Dziwne.. tak się rozwodzę, a drugiej strony staram się jak najbardziej ograniczyć zaufanie do innych. Niestety - kopy w dupę bolą zawsze. A ze zdwojoną siłą, gdy kopie ktoś, po kim byśmy się tego nie spodziewali..

"Jak dobrze jest bezgranicznie ludziom wierzyć,
wystawiać bez obaw dupę, wierzyć, że nikt cię w nią nie uderzy."

/Łona


skąd ja to znam? ;)

===
Jedno zapewnienie, że jeśli przepadnę, to razem z kimś z mojej teraźniejszej klasy, a zgodzę się od razu. Nie, żeby mi klasa nie odpowiadała.. Po prostu - po co się męczyć z komisami.. Tylko kto mi takie zapewnienie da? .... No więc właśnie..m. 23/05/2006 21:22:33 [Powrót] Komentujchyba najmilszy sekret jaki kiedykolwiek [a w każdym razie ostatnimi czasy (; ] usłyszałam! (((:
m^ 29/05/2006 21:17:13
| brak www IP: 83.19.34.146

No ba! Masz :).. i powiem Ci coś w sekrecie.. wyjdziesz!!!!!!!! :)
Islandia 29/05/2006 01:03:18
| brak www IP: 83.28.194.89

ja tam bym wolała nie musieć mówić (: mam nadzieję, że wyjdę na prostą, bo jakieś szanse chyba nadal mam..
m^ 26/05/2006 13:29:06
| brak www IP: 83.19.34.146

Powiedz tylko kiedy, a będę trzymać kciuki :)..
Islandia 25/05/2006 20:51:57
| brak www IP: 83.28.225.53