Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
.

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

.

jestem chora. proszę więc o wyrozumiałość, zdania nie będą zbyt składne.
zawsze byłam typem pechowca. choć w przypadkach losowych miałam więcej szczęście niż rozumu. co nie zmienia faktu - może nie raz użalałam/użalam się nad sobą, ale ile to już razy życie moim pechem kopnęło mnie w tyłek nie zliczę. wystarczy tylko popatrzeć na moją osobę. nieważne.
i tak już kolejny raz z rzędu zastanawiam się.. czym ja sobie zasłużyłam na taką wielką odmianę, że nagle, dosłownie w sekundzie spadło na mnie tak wielkie Szczęście. tam w czajowni przy herbacie owinięta kocem. a przy mnie Szczęście, które z dnia na dzień rosło coraz bardziej, a teraz jest tak wielkie, że pojąć tego nie umiem.
Ono daje mi siłę na każdy następny dzień, sama świadomość Jego istnienia. potrafię zapomnieć o całym świecie wokół, kiedy otacza mnie Szczęście. czuję, że mam dla kogo żyć. tyle Szczęścia płynie z tego bijącego serca. serca, od którego zależy moje życie, mimo, że to nie to serce pompuje krew w moich żyłach. Kocham Cię i nigdy jeszcze nie kochałam tak mocno.

tylko dlaczego jesteś tak cholernie daleko? [pech]...

m. 15/09/2008 21:42:23 [Powrót] Komentujwidze, ze zawitalo do ciebie szczescie :) a wiec zycze zeby sie zadomowilo u ciebie i zeby cie nigdy nie opuscilo :)
a odleglosc? da sie z tym zyc ;] daje ci moj przypadek jako przyklad ^^
PS zbieram sie do napisania czegos w koncu i do powrotu ^^
videl 30/10/2008 22:18:26
| brak www IP: 83.5.58.4