Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
i wtedy przyszedł maj, zrobiło się gorąco..

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

i wtedy przyszedł maj, zrobiło się gorąco..

ziaff
Ciepło, letnio i sennie. Nie znaczy to, że pozytywnie. Ale nie mam zamiaru tu o niczym dołującym pisać, bo jak jeszcze tu będę rozpamiętywała, to chyba się kompletnie załamię. Mimo wszystko - wolę jak narazie to stłumić w sobie. Wolę nie zamęczać nikogo moimi przygłupawymi problemami, które sama wciąż sobie stwarzam.. A więc może od innej strony.. może od tej trochę bardziej pozytywnej. Co samo w sobie może być raczej trudne, bo nastroju wyjątkowo nie mam.. Huśtawki nastrojów..
Cieszynalia? No były i się skończyły. Jak to zawsze bywa - nie dałam rady być na wszystkich imprezach, ale na większości byłam i wybawiłam się nieziemsko. Taki niesamowity pozytyw - można usiąść gdziekolwiek się chce, wokół same znajome twarze, zaraz obok nich te mniej znajome, a dalej twarze, których nie zna się w ogóle. Wszyscy [a w każdym razie znaczna większość] nastawieni do siebie przyjaźnie, wszyscy czują ten sam pozytyw płynącej z głośników muzyki i ta beztroska przez całą noc. Skutki kilkudniowego imprezowania odczuwam niestety nadal, ale nie sprawia mi to bólu.. Albo może inaczej - sprawia, ale to taki.. pozytywny ból. Gdzie każdy krok sprawiający ból przypomina skakanie pod sceną i ten niesamowity klimat. I o ileż lepsza jest taka impreza na świeżym powietrzu, gdzie nawet jedno całe wino można wypić i co z tego, że chwyci, jak i tak od razu przejdzie od siedzenia w zadymnionej knajpie? .. Nie ma porównania. Za to kocham letnie imprezy. I to właśnie jedna z niewielu zalet jakie w tym lecie widzę - wieczory.
Niestety zawaliłam szkołę. Nie wiem jak i kiedy do tego doszło. Niby dwa zagrożenia tylko, ale jednak. Tak więc przez czas najbliższy owe letnie wieczory spędzę w domu, a wszstkie plany na najliższe dni poszył się.. paść.. Trudno.. i tak ostatnio za dużo imprezowałam.
Hm.. dla tych, którzy nie zrozumieli, lub są przerważliwieni - ja się NIE spijam do NIEprzytomności, mnie się NIE urywa film, NIE zdarza mi się rzygać i tak naprawdę wcale NIE piję dużo. Dziękuję.

jeden z dmuchawców z Banotówkowo/UŚowej łąki
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
może tak wszystko będzie bardziej ostre.. ;)
===
jedno mnie zastanawia.. jak można do raggamuffin odstawiać pogo?

m. 19/05/2006 17:19:40 [Powrót] Komentuj