Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
litania do wszystkich boleści, czyli dlaczego należy się cieszyć

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

litania do wszystkich boleści, czyli dlaczego należy się cieszyć

kolejny raz zastanawiam się, co by tu napisać..
a mogę tu jedynie wyrazić swoją irytację..
-na ponownie suchą skórę - oczywiście gdzieżby indziej niż na twarzy i ramionach?
-na kiepsko układające się włosy - może to puste, jednak mam jobla na ich punkcie. kiedy coś z nimi nie tak, z całym moim wyglądem jest coś nie tak [choć żadna to nowość (: ]
-na ciągnącą się już od dawna samotność, bo coraz więcej osób wyjeżdża lub planuje to zrobić. a jeżeli nie wyjeżdża to ma setki innych zajęć lub nagle znajduje swoją drugą połowę..
-na brak weny twórczej, choć ja bym to raczej nazwała brakiem talentu
-na to, że od dłuższego czasu chodzi mi po głowie jakże beznadziejna piosenka pani Andrzejewicz 'you can dance' [po powtarzającym się przez pół piosenki wersie stwierdzam, że jest on także tytułem tej szmiry - uroki słuchania w pracy tego, co technomulska przepraszam chołota [choćby pod samym względem technomulstwa] uważa za jakąś wartość i narzuca to całej reszcie. niestety podobnych mi jest garstka nad czym ubolewam prawie każdego dnia.
-na pracę.. może trochę mniej. wiadomym jest, że to co mi tam najbardziej dopieka to zniszczone ręce i jeden ze wspanialszych ludzi jacy stąpają po ziemi [i to do tego stopnia, że jemu i całej jego rodzinie słońce z dupy świeci]. wtajemniczeni wiedzą, że chodzi o jakże wielkiego duchem [który w jego przypadku zowie się EGO] jegomościa, na którego sam tylko widok zbiera mi się na wymioty..
-na boczki.. boczki.. i całą resztę. mogę dbać o siebie, a i tak ch mi z tego [;
-na moje lenistwo, które nie pozwala mi nawet pokoju posprzątać i to akurat wtedy, kiedy mam trochę czasu. i proszę Państwa - szczyt szczytów - narzekać na własne lenistwo nawet nie starając się go zmienić. dodać do tego paradoks? jestem estetką. perfekcjonistką z zadatkami na pedantkę. nazwijmy więc notoryczny burdel w moim pokoju.. nieładem artystycznym. bo choć sama nie zwykłam tak o sobie mówić, to już wiele razy słyszałam o sobie 'artystka' [ciekawe tylko, czy w sensie sztuki czy mojej niemożliwości]. niech więc tak pozostanie..
na co by tu jeszcze.. pomijając do tego brak możliwości znalezienia stałej pracy, pieprzoną monotonię i wiecznie chory każdy kawałek pieprzonego ciała plus to, co wybazgroliłam wyżej - nie mam powodów do narzekania. także [jak to mi kiedyś zarzucił cenną radą ten, którego widok przyprawia mnie o mdłości] - cieszymy się, życie jest piękne i trzeba go [tak, właśnie go nie inaczej, w końcu to cytat] wykorzystywać.
i tą oto radosną nowiną zakończę swoje wywody.

ps. przepraszam za nadmiar nawiasów - taki już mój styl..

m. 19/06/2008 21:02:30 [Powrót] Komentujkurde, ale ja glupoty pisze xD
videl 19/06/2008 21:57:48
| brak www IP: 80.60.77.208

a tam nawiasy ;)
hmmm, ja tez moglabym sobie tak ponarzekac, ale... mi sie nie chce ^^ ja dopiero len jestem ;) a ty tak o sobie mowisz ;] przynajmniej note napisalas ;P
ale, ponarzekac, dobra rzecz ;]
PS ja modelka? hmmm,ja tam sie chyba nie nadaje za bardzo do takich rzeczy xD
PS2 wlasnie, a gdzie studiujesz? jesli moge spytac ;>
videl 19/06/2008 21:55:38
| brak www IP: 80.60.77.208