Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Zło jest wszędzie.

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

<-:[

pogoda się spierniczyła, ciągle pada i wieje, a w najlepszym przypadku tylko pada albo tylko wieje. do tego [co zresztą logiczne] jest ponuro i zimno.
jakby mi było mało pies zlał mi się na łóżko [myślcie co chcecie, za dobrze swoją dziwkę znam, żeby się nie domyślić, że to w odwecie za zostawienie jej w domu samej na chwilę..], oszczędzając jedynie poduszkę. z przyczyn zagmatwanych nie mogę sobie pościeli wyprać, więc trzeba będzie kupić nową. miała mieć dziwka szelki do weight pullingu, będzie miała figę z makiem.
już nie mówię o tym, że łóżko trzeba zaprać. pół biedy, że sis mi zostawiła w spadku swoje - mam na czym spać. strzeliłam jej focha i wydarłam się na nią - zakumała. tylko jak długo to potrwa? mam nadzieję, że nie tak długo jak mój foch, bo niedługo po tym incydencie kupiłam jej 10meterową linkę treningową i kość. jeżeli kiedykolwiek będę miała dzieci, to pewnie będą ostro rozpuszczone.. ehh
jeżeli już o psach..
A z poprzedniej notki zafascynował się amstaffami. uruchomiłam więc swoje kontakty i już następnego dnia dostałam smsa z informacją o 4 miesięcznym amstaffie. szczyl jest prześliczny i bardzo mądry. tak więc A, jeżeli wszystko pójdzie dobrze [a raczej pójdzie] będzie miał w końcu swojego ukochanego asta, a moja dziwka w końcu będzie miała kolegę. i to niemalże w sąsiedztwie, bo jakieś niecałe dziesięć minut drogi ode mnie. szczęśliwam (:


m. 13/03/2008 16:27:46 [Powrót] Komentuj