Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
pozdrowienia z drugiego końca Polski..

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

pozdrowienia z drugiego końca Polski..

Dzisiejszego dnia wstałam w wyjątkowo dobrym humorze. Nie wiedząc czemu, bo ani to nic mi się nie śniło szczególnie miłego ani to wczorajszy dzień do szczególnie miłych nie należał [powiedziałabym raczej, że do przeciętnych..], ani nawet planów konkretniejszych na dzisiaj nie miałam, poza tym, że do apteki musiałam wyskoczyć.
Zwinęłam się więc z łóżka, strzeliłam kilka ćwiczeń i do łazienki, żeby zaraz po tym chwycić za telefon, co zdarza mi się niezwykle rzadko. Nawet odbierać mi się ostatnio nie chce.
...
Nikt nie odebrał, za to ja odebrałam. Chyba za dziesiątym razem, jak sie potem dowiedziałam z drugiej strony. Siostra.
- słyszysz? - pyta
chwila ciszy, po czym szum. który rozpozna każdy, kto był tam chociaż raz. Wiedziałam.
- jesteśmy w Sopocie.
- w Sopocie? jak to?!
- nie udało nam się dojechać do Szczecina..
O ironio losu! Gdybym wiedziała wcześniej.. Gdybym tylko mogła - wierzcie mi - nie byłoby ani tej notki ani żadnej w jej miejsce. Byłabym tam z nimi. W Sopocie. Szukałabym ulicy Kujawskiej. Ulicy M. To już przecież pięć lat odkąd się poznaliśmy..
To przecież tylko 60 plnów i jazda po całej Polsce aż do czwartku. Dlaczego nie wiedziałam wcześniej?... Humor prysnął? Trochę..
Chce jego adres. Po co? Po to, żeby przyjść powiedzieć: 'cześć, jestem siostrą Marty i przyszłam cię od niej pozdrowić' ?.. bezsens.. No ale podaję, co będzie, to będzie. Mimo, że przykro mi jak cholera i łzy mam w oczach. Pożegnałyśmy się i poszłam do tej cholernej apteki.
Jak się to wszystko skończyło dowiedziałam się siedząc już w domu B. Podałam jej jeszcze M telefon.
A więc znaleźli jego dom, Anka przekazała pozdrowienia i moją komórkę zasypały smsy. A to od M, że dostał pozdrowienia, że dziękuje.. że szkoda, że mnie tam z nimi nie było.. [ehh wiem, ale co ja za to mogę?:(]. A to od sis, że M miły. że Sopot zajebisty.. Miłe, ale żal w sercu jak cholera.. Poczekam więc do wakacji..
Mija czwarty dzień długiego weekendu, a ja nadal nic nie robię. Bezczelnie się opieprzam.. Nawet mi się nie chce samej siebie zmuszać do zrobienia czegoś. Może wieczorem wyjdę... ?

====

Kakao, chleb z nutellą, parówka z chlebem i mieszanką ketchupowo-majonezową i nutellą, kolejne pół parówki, kakao, chleb z nutellą, ajerkoniak. Nie, nie jestem w ciąży. Bynajmniej :) Głodne byłyśmy... będzie zgaga?


m. 2/05/2006 17:34:03 [Powrót] KomentujZgaga..? Obstrukcja :P czyli po polskiemu - sraczka :P;)
Islandia 3/05/2006 23:06:28
| brak www IP: 212.2.99.86