Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
.

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

.

10.30 - słońca było trochę mniej niż poprzedniego dnia. mimo to ubrałam się w miarę lekko, zabrałam psa i wyszłam z domu. poszłam do Wu, mieszkającej jakieś 6km dalej. potem z Wu spacer, piwo w targowej.. wróciłyśmy z suk po 17. godzinę później wyszłam z domu, wróciłam w środku nocy. noc była ciepła.
następnego dnia ponownie wyszłam na trochę dłuższy spacer z psem. cienka kurtka, czapka, okulary, bo słońca było sporo. i spodnie do kolan. ponoć wyglądałam dziwnie o tej porze roku, choć też nie rozumiem jaki sens ma chodzenie w płaszczu, kiedy jest tak ciepło..
dwa następne dni były już chłodne. łącznie z dzisiejszym. a ja już poczułam ten pierwszy, choć mało prawdziwy powiew wiosny..
kupiłam czerwone okulary. nic tylko czekać na powrót słońca..

A miał jechać ze mną na koncert. choć to może raczej ja miałam z nim, bo to on ma samochód. no ale A musi w piątek zostać w pracy jednak.. pozostaje więc tylko panop w sobotę po uczelni.. po ostatnim egzaminie - chemia procesów fotograficznych.. nie brzmi zbyt przyjemnie /:

m. 16/01/2008 11:20:26 [Powrót] KomentujHmm mam nadzieje ze egzaminy poszlyy dobrze ;> Zazdroszcze ci ze tak mozesz sobie wychodzic z psem i wogole ;) Heh ;]
videl 24/01/2008 11:47:52
| brak www IP: 83.5.31.61