Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
kot :>

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

kot :>

... kocham gdy internet się zawiesza w tym momencie, w którym właśnie kończę pisać coś cholernie długiego...
Dzień był męczący jak cholera. Nie przypuszczałam, że dekorowanie jednej sali może być tak męczące. No tak.. hospitacja.. Ale to nie znaczy, że było źle. Całkiem pozytywnie. Pomijając głupie hasła opieprzających się idiotek, że my nic nie robimy.. Pomijając fakt, że w klasie mam ze dwóch normalnych facetów [góra trzech..], a reszta to najzywklejsze w swoim rodzaju cipy. Dziecko, nawet to najgłupsze, czy głąba bym obraziła nazywając ich tak. Chociaż czy cipy nie obrażam przypaskiem to też nie wiem.. Nieważne. .. Pominę też fakt, że może z siedem osób, w tym ja i kumpela, było naprawdę zaangażowane w całą robotę i w przygotowania do hospitacji. To, że się urobiłam nieziemsko i pół dnia przenosiłyśmy ciężkie jak cholera tablice [tak, takie, jak te w szkole, co to się pisze po nich.. kredą ;p] i stojaki też pominę, i w końcu pomijajac to, że jakby mi było mało - dostałam okres..o_O - też pominę.. Żyć nie umierać po prostu.. heh Czyli Pomijając wszystko - można mniej więcej poznać sytuację ;)
Nie, nie narzekam :)
W końcu wczoraj byłam z Ciężarną w lasku miejskim i pierwszy raz od dawna huśtałyśmy się. Jak za dawnych czasów. Wokół wreszcie zielono, a za nami zasyfiona Młynówka. Pozytyw.
Nie narzekam.. W końcu statyw już spakowany i jutro ruszamy w miasto szukać nowych inspiracji. Dawno tego nie robiłam :)
Bez ładu i składu. Zmęczona jestem. To wszystko było naprawdę ciężkie..
Zostały mi trzy papierosy i pusty portfel. Tu już można narzekać.

tępy ryj..
Image Hosted by ImageShack.us
...nawet go kocham..

m. 27/04/2006 18:58:47 [Powrót] Komentuj