Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
???

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

???

- Dzwoniła Mama.
- Jak to dzwoniła?..
- No tak.. kazała cię uściskać.
- To czemu mi jej nie dałeś?
- .. bo nie chciała..
... miło, myślę sobie
- Zresztą mogłaś sama przyjść - dodaje.
Nie, wiesz nie przyszłam, bo wyobraź sobie - ja nie mam mocy przewidywania.. FOCH!
- Prauje teraz gdzie indziej - mówi. Ciekawość mnie w sumie zrzerała jak cholera, ba, zrzera do tej pory, ale nie zapytam. Dopóki sama mi nie powie. W dniu, kiedy tak cholernie chciałam z nią pogadać ona nawet łaskawie nie poprosiła mnie do telefonu..

===

Robi się coraz cieplej. Wokół jest ich coraz więcej.. Budzą się do życia. Przedwczoraj jeden, wczoraj jeden, dziś kolejny.. Te małe czarne kreatury niszczące psychikę tak bardzo, że przy najmniejszym z nimi kontakcie wpadam w histerię. Zimą znowu zasną, a ja przestanę się rozglądać przed snem i zacznę spać spokojni. Przede mną jeszcze kilka miesięcy..

===

Mam nieodparte wrażenie, że gdybym teraz zamieszkała sama moje życie zamieniłoby się w zasyfiony burdel. Czas cieknie mi przez palce. Nic nie robię. Ani w domu ani dla siebie. W życiu burdel, we mnie burdel, na około mnie - burdel. W dodatku zupełnie zlałam szkołę, będąc w pełni świadoma sytuacji.
Dlaczego tak jest? Dlaczego nie umiem przestać chodzić z głową w chumrach? Wziąć się w garść.. Muszę wreszcie zacząć coś robić. Pouczyć się, posprzątać ten syf z biurka i ten gnieżdzący się we mnie, wrócić do ćwiczeń, przewietrzyć się. Muszę.. tylko czy i tym razem skończy się właśnie tylko na tym "muszę"?....

m. 24/04/2006 16:51:34 [Powrót] KomentujSkąd ja znam ten "burdel"? Piszę to właśnie obładowana różnego rodzaju stertą papierów.. zasłuchana w Bawełnę.. a jutro zaliczenie. Hm.. Już kilka razy próbowałam robić listę priorytetów, rzeczy, które muszę wykonać. I co? I pstro. Syf jak był, tak jest nadal..
Islandia 25/04/2006 17:49:10
| brak www IP: 83.28.222.115

pewnie, że mnie prosi :) tylko akurat wtedy mi na tym zależało. Cieszę się, że moje notki mogą na kogoś pozytywnie wpłynąć :)
co do komentarzy.. cieszę się kiedy ktoś komentuje, ale nie jest to dla mnie priorytet, więc nie musisz tłumaczyć :) ważne, że w ogóle ktoś to chce czytać.. :)
m^ 24/04/2006 19:48:21
| brak www IP: 83.19.34.146

jejku jak ty fajnie piszesz... widać że tak prosto od siebie, nie wymyślasz wcześniej tego co masz napisać... A jeśli chodzi o sprawę z telefonem to mama poprosi cię pewnie nie jeden raz, na pewno ;] A z tym całym syfem też sobie dasz radę [ja chyba będę musiała zacząć :) twoja notka mnie natchnęła :D ] trzymaj się cieplutko, pa
PS wiem, że rzadko komentuję twoje notki... nie dlatego że mi się nie chce albo coś, ale po prostu dlatego, że nie wiem co mam napisać :/
videl 24/04/2006 19:01:12
| brak www IP: 83.5.37.28