Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
-

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

-

Kolejny nudny dzien spędzony na nic-nierobieniu. Mimo to nie czuję pustki. Żyję przyszłym weekendem, bo o szkole to już mi się nawet myśleć nie chce. Nawet jakoś konkretniej nie zrobiła na mnie wrażenia piątkowa wiadomość o tym, że B. była u dryektora i chce wypieprzyć kilka osób z klasy. Ani nawet to, że mogę być jedną z TYCH osób. Co ona mi może zrobić? Ta mała brodata blondyneczka. Niższa ode mnie nawet. Tak daremna sama w sobie, mimo swojej wiedzy, że musi sobie swoje ego podnosić kosztem innych. Śmieszna. Gdyby spadła ze swojego poziomu ego na IQ to byłaby się biedaczka pewnie zabiła.. heh.. gadanie.. Jest tak mała, że musi nas straszyć. Jest wyższa tylko, kiedy stoi na podium. A my i tak możemy na nią patrzeć z góry. Mimo tego, jacy jesteśmy.
Nie jestem święta. Nikt nie jest. A zwłaszcza moja klasa. To działa po prostu prawem retorsji - nie chodzimy na jej lekcje, nie uczmy się - ona nam dopieprza. Ona nam dopieprza - my ją olewamy jeszcze bardziej, więc ta się ponownie odzięcza i tak w kółko. Żadne nie chce dać za wygraną, więc walka trwa. A ja to mam coraz bardziej w dupie. A przynajmniej teraz. Dziś.
....
Dziś myślę o tym co było i o tym co ma być. Nawet nie staram się nie planować. Wiem jak to się kończy. Ale mimo to planuję. Jedyne, co mogę zrobić to owe plany przemilczeć;) To w końcu pamiętnik. Tu się pisze o przeszłości, a nie o przeszłości prawda? Więc.. pożyjemy - zobaczymy, nie na odwrót;)
=====
Dziś poczułam się potrzebna.. To dopiero motywuje do działania...

m. 2/04/2006 20:19:16 [Powrót] KomentujOj motywuje.. zwłaszcza jeśli jest się potrzebnym komuś, kto nam jest potrzebny :).. retorsja.. znów.
Islandia 5/04/2006 01:35:28
| brak www IP: 83.28.207.189

oczywiście miało być "o przeszłości, a nie o przyszłości" ;p
matra^ 3/04/2006 16:14:54
| brak www IP: 83.19.34.146