Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

...

/me nachyla się nad kubłem i rzyga.
to jest normalne, że każdy się teraz stresuje i ma już wszystkiego dość, więc nie widzę sensu się tu teraz użalać. jak nie zdam to to będzie tylko i wyłącznie moja wina.
szkoda tylko, że o ile do dalszej edukacji matura nie jest mi potrzebna. o tyle jest mi potrzebna do dostania pracy, dzięki której się na tych studiach utrzymam. nie ma matury - nie ma pracy - nie ma pracy - nie ma nauki - nie ma nauki - nie ma nic.. no i właśnie to mnie najbardziej stresuje.
co mnie za to pociesza - trzy lata temu pisałam egzamin gimnazjalny. stres ze sto razy mniejszy, choć też potężny, co zaowocowało na mojej skórze. tak więc od października/listopada do dnia ostatniego egzaminu - byłam w stanie szpitalnym. oczywiście w szpitalu nie siedziałam, bo komu by to wtedy przyszło do głowy? poza tym trzeba się było uczyć. a teraz? skóra idealna. do czasu? oby nie..
---
plany były proste:
licencjatu niestety nie mogę robić, a co za tym idzie magistra też nie. trudno. zresztą - tu nie liczy się wykształcenie, tylko umiejętności.
więc wyrobić sobie chciałam wykształcenie technika fotografa i technika architekta wnętrz.
ale plany się mogą zmieniać. M. da mi książkę o kryminalistyce. powinno tam być co nie co.. technik kryminalny ze specjalizacją fotografa to chyba też niegłupie? a może mi się zamiast fotografa i kryminalnego uda zrobić wszystkie trzy?
..
pierdolę szkołę. szczerze. wyniki matury też. może być nawet z każdego wynik 30%. wiem, że później dam sobie radę. pieprzę ambicje, które nic nie dają, a zabierają wolny czas.
...
bez sensu ta notka, ale taką czułam potrzebę..
przyjechała siostra z chłopakiem. burdel, który miałam sprzątać dopiero po maturach [w pokoju ostatnio tylko śpię, więc po co sobie czas zabierać?|: ] sprzątałam wczoraj od 9 do 16.. spieprzyła mi cały dzień, który miałam zaplanowany. pierwsza matura w piątek. mieli przyjechać na jeden dzień? gówno prawda. zostają do piątku. sama już nie wiem komu mam podziękować za tą przysługę.. |;

m. 1/05/2007 16:05:48 [Powrót] Komentuj