Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
notka zupełnie na odpieprz...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

notka zupełnie na odpieprz...

...bo mi się znowu nudzi, więc opieprzam się zamiast się uczyć. czarno widzę tą maturę. ehh coś nie tak ze mną ostatnie. rozpisywać się też nie mam zamiaru, bo mi się nie chce. nie mam motywacji..
od jakiegoś czasu podzieliliśmy się na tych, którzy trzęsą portami przed wizytą panów w mundurach w towarzystwie informatyka i na tych, który mają to w głębokim poważaniu. a bo i niby miały być takie akcje, ale co najzabawniejsze - kto jak kto, ale policja o tym nie wiedziała. tak więc zaliczałam się jeszcze jakiś czas temu do tych drugich. o aferze w jastrzębiu pewnie każdy już słyszał, a jak nie to większoąć. a, że cieszyn blisko to.. mamy nagonkę. szkoda, że tym razem to nie jest ściema, więc każdy dookoła sieje panikę, wszyscy wynoszą płyty i dyski zawalone programami do piwnicy. zaraz każdy będzie się bał napisać gdziekolwiek na necie, czy choćby powiedzieć na głos 'tak, mam nielegalnego softa'. .. pominę już fakt, że w cieszynie legalnego xp ci nie-dostatek niestety. wykupili, zjedli - nie wnikam.
faktem jest jedno - kontrole te są fenomenem takim samym jak Duch Św. - nikt ich nie miał, ale każdy w nie wierzy...
----
nie dzieje się nic. na przemian z chorowaniem opieprzam się, niestety tylko czasem - uczę, weekendy spędzam raczej imprezowo, choć na spokojnie [pomijając to, że nie mam zielonego pojęcia, co po ostatniej imprezie stało się z moimi biodrami -__-' ]. czekam na aparat wciaż, a prawdopodobieństwo, że do dostanę jest 100%, chyba, że "z przyczyn losowych..", czego nie planuję (;
dostałam zaproszenie do Krakowa na weekend. mam moralniaka jak cholera, że się nie uczę. daremna jestem. niestety. ale do kraka pojadę. tak myślę. nie wiem, czy przy moim debecie będąc tam będę mogła sobie kupić chociaż piwo [nie mówiąc już o czymkolwiek droższym]... ale w końcu bo plecaka pakuję statyw i aparat, to po co mi piwo? (:
---
kolejny epizod, w roli głównej ponownie D...
jest sobie D - kolega który ma dziewczynę, która go kompletnie olewa i w zasadzie robi wszystko żeby to on z nią zerwał, ale on ją kocha, albo tak mu się tylko wydaje - nieważne. dobija go dom, studia i praca, bo pracuje długo i dużo. i przez to od jakiegoś czasu ma permanentnego dola. D lubię, ale jego smutami chce mi się już rzygać. mówienie mu, żeby rzucił dziewczynę, pracę i studia i zaczął wszystko od nowa nic nie daje. jasne lepiej się nad sobą użalać niż włożyć trochę wysiłku i coś zmienić. to jest już nie tyle żałosne, co śmieszne. ja wiem, że chłopak ma problemy, z którymi sobie nie umie poradzić każdy ma takie problemy - ja też. ale jak sam nic nie będzie chciał zmienić, to kto to zrobi za niego? eh poirytowałam się. przecież cholera jasna, nie rzucę tego wszystkiego za niego! pierdolę..

m. 12/12/2006 18:04:14 [Powrót] KomentujSerdecznie zapraszam na http://szalone-ocenki.blog4u.pl/ po ocenkę bloga!!! jeśli chcesz żeby twój blog został oceniony to musisz wpisać sie do księgi gosci i podać adres bloga lub napisać w komentazach że chcesz aby twoj blog został oceniony i oczywiscie tak jak w ksiedze gości podać adres swojego bloga.
Bezimienna 2/03/2007 15:53:56
| brak www IP: 85.219.191.208

Ty mnie tu nie strasz tymi nagonkami ;D Nie no żart :P
A co do twojego znajomego to fakt, niefajna sytuacja. Chcesz mu pomóc, ale nie możesz, bo tylko on to może zrobić. On tego nie robi i ma doła, przez co ty też nie masz humoru i tak w kółko ;D
Dobra, dobra kończę bo zaczynam filozofować xD
videl 12/12/2006 18:14:41
| brak www IP: 83.5.6.214