Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
...

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

...

taki późnojesienny wieczór. może z niewielką domieszką chandry. nad wyraz spokojny. nijaki wręcz, bo jak można dzień nazwać "jakimś" jeśli prawie w całości spędziło się go przed komputerem, nawet nie mając siły do nauki. trochę źle się dziś czuję. a pogoda była taka ładna. szkoda, że nie wyszłam. szkoda, że dostałam ataku.. czyli mamy odpowiedź. ale jakoś się tym nie przejmuję. będzie źle - zostanę w domu. na szkole też mi średnio zależy. na szkole, nie na maturach. może zbyt pewna siebie jestem.. jakoś tak mi.. dziwnie. nie wiem.. może sama nie wiem, czego chcę? a może wiem, ale jest to nieosiągalne? postanowiłam ten weekend spędzić w domu [i oczywiście już znalazł się Ł, który standardowo nie uwierzył w moje słowa i w sumie miał podstawy. był jednak tek pewny swego, że założył się o piwo i.. już mi jest krewny trzecie piwo (: ] i w sumie nie żałuję, choć i tak nie zrobiłam tego wszystkiego, co planowałam. chciałam wstać wcześnie, przed wschodem i wyjść z aparatem. zapomniałam nastawić budzik. innym razem. za często odkładam wszystko na następny raz..
taką pustkę mam. chcę coś napiszać, po chwili to kasuję, bo i tak bezsensowne. więc chyba jednak nie wiem czego chcę.
'totalna pustka, myślę i nic, za tą pustkę szóstka, myślę i nic'.. masakra.. może lepiej skończę, zanim to moje pisanie zamieni się w bełkot. pójdę wycinać resztę vlepek, bo jutro trzeba je porozsyłać. na pierwszy ogień idą Katowice i Kielce. co później - się zobaczy (:

m. 3/12/2006 18:55:20 [Powrót] KomentujU mnie też nudno i nieciekawie... Ehh, nie wiem co ci napisać... Taką pustkę mam w głowie, nic tylko siedzieć i gapić się w jeden punkt i o niczym nie myśleć... Pozdrawiam.
videl 4/12/2006 18:31:25
| brak www IP: 83.5.25.161