Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
czemu zawsze musi być temat? |:

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

czemu zawsze musi być temat? |:

jesienne popołudnie. ogrzewam się ciepłym kakao i starymi polskimi przebojami, jednak chyba tylko wewnętrznie, bo cały czas mi zimno, a nie chce mi się szukać kapci. zgubiły się gdzieś w całym tym burdelu, a ja nie dość, że nie mam czasu, żeby sprzątać, to jeszcze kompletnie nie mam do tego głowy. a chęci to już swoją drogą... bo komu by się chciało ścielić łóżko codziennie, pościerać kurze [diabli wiedzą co mi się tam już zalęgło], posprzątać i poukładać wszystkie książki i teczki, poustawiać lampy i pochować resztę gratów z tego mojego pięknego "studio" .. nie mam czasu na takie przyziemne sprawy (:
czasem znajomi - co jest chyba w 100% normalne - mają jakieś problemy. często staram się pomóc w miarę moich możliwość, a jeśli jest to osoba dla mnie ważna - jestem w stanie zrobić naprawdę wiele. nie wiem czy to dobre tak się oddawać innym. bawić się w psychologa. potem te wszystkie problemy spadają na mnie. nie wiem czemu to robię. chcę się czuć potrzebna? chcę, żeby ini wokół byli szczęśliwi, nawet kiedy ja nie mogę? ... a może powinnam zacieśnić kręgi znajomych? .. ostatni przykład bezsensownej chyba [z mojego punktu widzenia] zabawy - D. no jest sobie taki D. studiuje dziennie, ale prywatnie, więc musi sam na siebie zarabiać. zarabia jako ochroniaż pracując od 8 do 36 godzin każdorazowo, więc snu ma tyle co nic. dobija go dziewczyna, dobijają go rodzice. w sumie lubię go, więc chcę mu pomóc. nie lubię kiedy ktoś, kogo lubię lub jest dla mnie ważny cierpi. usiłuję zrozumieć, nie doradzam, bo nie powinnam, ale usiłuję go nakierować choć trochę. jeśli nie pasuje mu ten kierunek, nie pasuje mu praca, męczy go dziewczyna.. może czas na zmiany? średnio go to przekonuje. i tak do usranej śmierci. jeśli sam czegoś nie zmieni, to niby co się ma stać? .. praca, podobnie jak studia sama od siebie się lżejsza nie zrobi.. ok nie mój interes..
namieszałam trochę..
po prostu trochę mi ciężko. i nie rozumiem.. przykład drugi.. J i R. między nimi coraz lepiej, co widzę, bo ślepa nie jestem, a i oni się z tym nie kryją [choć razem jeszcze teoretycznie nie są..].. czy bycie blisko osoby, której pragniemy już samo w sobie nie daje szczęścia?mi dawało.. ale J oczywiście wali swoimi smutami na prawo i lewo. a konkretniej to w moją stronę. wysłuchuję. a że J też jest mi bliska czasem chciałabym powiedzieć coś, co mnie gryzie. i co słyszę? że sobie ubzdurałam. ta, kurwa wszystko sobie ubzdurałam, nawet choroby..
może teraz wyszło na to, że jestem Matka Polka i każdemu pomogę, a mi nie pomoże nikt. w sumie nie do końca taki wydźwięk miała moja notka.. po prostu.. czasem chciałabym powiedzieć komuś na żywo co mnie gryzie. chciałabym, żeby wysłuchał, zrozumiał i pocieszył, zamiast powiedzieć, że "to tylko mi się tak wydaje" .. przytłaczają mnie moje problemy, przytłaczają mnie problemy innych.. pomilczę sobie jeszcze trochę..
no patrz, a notka miała być optymistyczna.. peszek.. to może wynik dzisiejszych zabaw lampkami i aparatem w burdelu zwanym moim pokojem...
włala..


m. 29/11/2006 18:17:10 [Powrót] KomentujTak to już bywa, że bycie dobrym psychicznym pomagaczem wiąże się z trudnościami w znalezieniu pomagacza dla siebie. Bo sporo osób ma problemy z równowagą między dawaniem i braniem. Lepiej nie przyzwyczajać tylko do dawania.
Brackie specjalnie dla mnie? No proszę;)
mafef 30/11/2006 09:03:53
| brak www IP: 195.34.211.129