Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
niach niach

guestbook
add * look

the past
2008
Wrzesień
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Maj
Kwiecień
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


my links
moja biżu
moje zdjęcia
.:inni:.
Emjoot
SiS
rutek
Waldemar
Islandia
Videl
Mafef
.:komiks w sieci:.
GOTH (or not?)
umarlaki


Layout by Cassia
for Layout4you

niach niach

piątek.. ano jest sobie piątek, więc standardowo zostałam wyciągnięta do Targowej. średnio mi się to podobało, a właściwie nie podobało mi się to w ogóle i już chciałam nie iść, kiedy to odezwał się R:
R
co robimy dzisiaj wieczorem?
m^
nie wiem
m^
jakies propozycje?
m^
targowa?
m^
a M i W i reszta?
R
tak
R
tak
R
tak
m^
o ktorej?
R
będe w CN o 17:00 M bujah się od 14 i będzie teraz gdzieś - albo w targowej na górze, albo nie wiem
R
się ją ściągnie na 18 do targowej
m^
to byc na pksie?
R
być być ;]

i... byłam..
taka moja asertywność |: oczywiście jak się okazało M wróciła do Skoczowa wcześniej ["przecież mówiłam Ci, że dzisiaj nie zabawię na Cieszynie długo"-sms do R..] i zostaliśmy - dwie sieroty marznące na rynku w oczekiwaniu na otwarcie Targacza. pomijając już fakt, że zanim zmusiłam R do napisania smsa do M przeszliśmy przez trzy cieszyńskie knajpy w jej poszukiwaniu. .. Targową w końcu otworzyli i - chwała Panu - po 1,5 godziny przyszła J. było.. w zasadzie tak jak zawsze (: ale wieczór skończyłam wcześniej [a za każdym razem obiecuję K, że posiedzę dłużej..] i wróciłam do domu. ku mojemu zaskoczeniu Ojciec siedział nadal przy komputerze. i tu zaczyna się w sumie największa jazda, bo wszystko mi się rzuciło na głowę, a teraz mi odwala. o co chodzi? o to co zwykle w sumie - aparat i głupie jazdy M |: ja już w sumie zapomniałam o tym, że teoretycznie miałam go dostać, bo już bardziej możliwe jest to, że zaliczę próbną z historii sztuki niż, to że dostanę lustro [od dłuższego czasu miał to być najkon d80]. no i w sumie miałam rację, bo 4k piechotą nie chodzi, więc faktycznie mało prawdopodobne. trzeba też zauważyć, że szczęscie miałam przecholerne, że wróciłam w 100% trzeźwa, bo zatrzymał mnie Ojciec na godzinę aż. powód? ano aparat. fakt - nie ten, który chcę, ale może słabszy model? też dopiero co wychodzi. no i zaczęła się rozmowa i przeglądanie wszystkich możliwych stron. poprzestałam na pentaxie. co się będę nikonem lansowała (: do czego zmierzam? do tego, że... jestem dziwna (: uderzyła we mnie ta wiadomość, że może nie w 100%, ale szanse na zdobycie aparatu wzrosły. już nie spałam. płakałam.
----
pochwaliłam się właśnie przed D, na jaki aparat poluję. D też zna moją schizę..
D
kto wyzej stoi w hierachii ?
D
:D
D
aparat czy facet ? :D
m^
nie zdziwi Cie to jak powiem ze aparat? |:

chyba jeszcze nigdy nic nie siedziało tak mocno w mojej głowie, więc prosze nie dziwcie się, że dzisijesza notatka poświęcona jest w 100% jednemu z moich nałogów. nie potrafię od piątkowej nocy myśleć o niczym innym.
----
wciąż wycinam vlepki, które jeszcze w tym roku opanują Kielce <: blah!
----
nie mogłam się powstrzymać...
oto on: http://www.pentax.pl/gfx/K100D-1.jpg ^^'

m. 26/11/2006 11:18:35 [Powrót] KomentujNom, każdy ma jakieś schizy na jakimś punkcie, więc się nie dziwę ;D A jakie vlepki tworzysz??;>
videl 29/11/2006 16:20:10
| brak www IP: 83.5.71.124